Táto webová stránka používa cookies, ktoré nám pomáhajú pri zlepšovaní stránok, a tiež prispievajú k ich jednoduchšiemu používaniu.
Týmto vyjadrujete súhlas s používaním cookies na našich stránkach. Prečítajte si viac

X
You appear to be from the USA. Would like to proceed to Products available in the USA?
   

Orion Diagnostica na Slovensku

Orion Diagnostica, organizačná zložka so sídlom v Prahe, bola založená v r. 1992 ako obchodné zastúpenie pre Českú a Slovenskú republiku a v roku 2008 sa stala pobočkou i pre Poľsko a Maďarsko. Naším hlavným cieľom je usilovať sa  o zlepšovanie kvality zdravotnej starostlivosti.

Na začiatku boli našimi hlavnými zákazníkmi klinické laboratóriá. V roku 2000 bol na trh uvedený systém QuikRead a stále väčší podiel začali získavať zákazníci z primárnej starostlivosti. Od tej doby sa prístroj QuikRead stal neoddeliteľnou súčasťou vybavenia mnohých ordinácií, klinických laboratórií a oddelení nemocníc.

Ďalšou dôležitou skupinou produktov sú testy na monitorovanie hygieny a testy pre systém CardioChek.

Orion Diagnostica, organizačná zložka je súčasťou fínskej spoločnosti Orion Diagnostica.

Orion Diagnostica sa zameriava na vývoj diagnostických systémov a testov a je súčasťou korporácie Orion, vedúcej spoločnosti v oblasti zdravotnej starostlivosti vo Finsku.

Ak by ste sa na nás chceli z akéhokoľvek dôvodu obrátiť, môžete použiť uvádzané kontaktné informácie alebo vyplniť kontaktný formulár. Budeme sa snažiť maximálne vám vyhovieť.

Doctor_and_nurse_web